دستگاه کارتخوان‌ها دو نوع هستند، شامل دستگاه‌هایی که برای استفاده در فروشگاه‌ها و پوینت های فروش (POS) و دستگاه‌هایی که برای استفاده در محیط کامپیوتر (Card Reader) می‌باشد.

دستگاه‌های کارتخوان به شکل و اندازه‌های مختلفی در بازار موجود هستند. بعضی از آن ها بسیار کوچک و جمع‌و‌جور هستند و بعضی از آنها بزرگتر و توانمندتر.

امروزه، پرداخت با کارت‌های بانکی و اعتباری یا کارت های هدیه، بسیار پر استفاده شده و دستگاه کارتخوان به شما اجازه می‌دهد تا به راحتی این کار را انجام دهید. همچنین، استفاده از دستگاه کارتخوان باعث افزایش سرعت پرداخت و در نتیجه، رضایت بیشتر مشتریان نیز می‌شود.

فروشگاه ها و یا رستوران ها و کترینگ غذای بیرون بری که دارای سیستم پرداخت در محل باشند، شرکت های پخش مانند شرکت های پخش مواد غذایی و غیره، و همچنین در مناطقی که آنتن مخابرات پوشش دهی مناسبی ندارد مناسب است.

درخواست کارت خوان نیز مانند سایر امور اداری، نیازمند گذر از مراحل قانونی است. دستگاه POS یا دستگاه کارت خوان برای مدل های مختلف کسب و کارها کاربرد دارد به همین دلیل تمام افراد حقیقی و حقوقی می توانند نسبت به درخواست کارت خوان اقدام نمایند. شرکت های زیادی در زمینه واگذاری دستگاه POS به افراد فعالیت دارند. این دستگاه ها را می توانید هم از بانک های مورد نظر و هم از شرکت های معتبر تهیه کنید.
برای درخواست کارت خوان به صورت فرد حقیقی یا حقوقی باید مدارک هویتی خود نظیر شناسنامه و کارت ملی، حساب بانکی معتبر، جواز کسب، سند مالکیت مکان کسب یا اجاره نامه و کپی آن ها را در اختیار داشته باشید. پس از ارسال درخواست کارت خوان از سوی متقاضی، قرارداد خرید دستگاه به صورت قانونی برای شما تنظیم خواهد شد.

برای دانستن این سوالات به پیج اینستاگرام ما مراجعه نمایید.

برای دانستن این سوالات به پیج اینستاگرام ما مراجعه نمایید.

برای دانستن این سوالات به پیج اینستاگرام ما مراجعه نمایید.

برای دانستن این سوالات به پیج اینستاگرام ما مراجعه نمایید.

سؤال خود را دارید؟ در اینجا چند گزینه وجود دارد:

از ما در شبکه های اجتماعی بپرسید

Telegram
WhatsApp
Instagram

با پشتیبانی تماس بگیرید

09393768532

یک سؤال دیگر دارید؟

اگر سوال دیگری دارید که در میان سوالات نمیباشد با ما در ارتباط باشید و با بیان طرح سوال خود در اولین فرصت از پاسخگویی تیم پشیبانی ما برخوردار شوید